Array ( [0] => 2829 [1] => 2836 [2] => 2850 [3] => 2860 [4] => 2871 [5] => 2883 [6] => 2890 [7] => 2898 [8] => 2921 ) 1
0
24 квiтня
Завантажити ще

Міноборони усунуло в.о. директора Департаменту ресурсного забезпечення Ригованова, який пропрацював 3 дні

Міноборони усунуло в.о. директора Департаменту ресурсного забезпечення Ригованова, який пропрацював 3 дні
Фото: facebook.com/Don.RUS.UA

Тимчасового виконувача обов'язків директора Департаменту ресурсного забезпечення Руслана Ригованова, призначеного на посаду 1 липня, усунули від роботи. Про це повідомляє прес-служба Міністерства оборони.

- У середу, 28 червня, Руслана Ригованова було призначено тимчасово виконувачем обов'язків директора Департаменту ресурсного забезпечення і вже сьогодні - 1 липня його було усунуто від тимчасового виконання обов'язків, - йдеться в повідомленні.

Як зазначили у відомстві, таке рішення було ухвалено після появи контроверсійної інформації. Наразі щодо чиновника проводиться перевірка.

- Усунення сталося відразу після появи контраверсійної інформації про вказану особу. Наразі проводиться внутрішня перевірка окремих фактів, які були оприлюднені, - наголосили у Міноборони.

Активіст та правозахисник Олег Симороз заявив, що Руслан Ригованов нібито брав участь у політичних телешоу в Росії з антиукраїнською спрямованістю, де він представляв себе як політичний експерт. Також адвокат стверджує, що Ригованов керував відділом рекреації та обіймав посаду заступника директора Національного природного парку "Голосіївський". За його словами, чиновник нібито укладав низку угод про рекреацію з людьми, які почали використовувати територію парку у своїх особистих інтересах.