21 вересня
Завантажити ще

Зеленський провів засідання Ставки: говорили про напрями, де РФ зазнає поразки

Зеленський провів засідання Ставки: говорили про напрями, де РФ зазнає поразки
Фото: t.me/V_Zelenskiy_official

Президент Володимир Зеленський провів засідання Ставки верховного головнокомандувача, де обговорювалося завдання ворогу поразок та українські досягнення на передовій. Про це заявив український лідер у своєму відеозверненні.

- Щойно провів Ставку. Ситуація на передовій – цьому основна увага. Доповіді – командувачі оперативних напрямів, Головком, ГУР, Міністерство оборони, Мінстратегпром, Міністерство внутрішніх справ. Увага сконцентрована на всіх напрямках, де наші дії потрібні і де ворог може зазнати тих чи інших поразок. Наші оборонні дії, активні дії, наші здобутки на передовій. Обговорили детально постачання та розподіл боєприпасів, посилення нашої артилерії та ППО, - розповів Зеленський.

Раніше Зеленський висловив високу оцінку захисту Бахмута. На цей напрямок було спрямовано всю новітню техніку, отриману Україною, додав він. А спікер Сил оборони східного спрямування полковник Сергій Черевий 9 червня розповів, що ЗСУ проводять штурмові дії на Бахмутському напрямку, просуваються вперед. За добу українські військові знищили 120 окупантів, ще 163 поранені.