Завантажити ще

Володимир Зеленський розповів, що відмовився вивозити 10-річного сина з України

Володимир Зеленський розповів, що відмовився вивозити 10-річного сина з України
Фото: facebook.com/zelenskiy.official

Президент Володимир Зеленський відмовився вивозити свого десятирічного сина Кирила з України. Про це він повідомив в інтерв'ю заступнику головного редактора BILD Паулю Ронцгаймеру.

– Мені дуже боляче бачити жертви серед мирного населення. Ці люди не заслужили на цю війну. І моя дитина – не виняток. Для мене всі діти як свої власні. Ми всі в Україні, усі мої діти в Україні. Моєму синові 10 років, і він в Україні. Його могли вивезти за кордон, але ні я, ні моя дружина про це не думали. Хіба так може бути, щоб одні посилали дітей на фронт, 20-30 років, а наші діти їздили за кордон та засмагали на пляжі. Це несправедливо. Звісно, ​​мої діти бояться. Ми любимо один одного, і дуже складно уявити, як би ми жили один без одного, - сказав він.

У січні Володимир Зеленський в інтерв'ю Sky News розповів, що бачить свою дочку Олександру частіше за сина, тому що у 2022 році вона стала студенткою. У лютому під час пресконференції "Лютий. Рік незламності" президент сказав, що радий навчанню своїх дітей в Україні.

Новини по темі: Володимир Зеленський