Завантажити ще

Президент заявив, що на оборону Бахмуту спрямували всю новітню техніку

Президент заявив, що на оборону Бахмуту спрямували всю новітню техніку
Фото: скріншот з youtube.com

Президент Володимир Зеленський висловив високу оцінку захисту Бахмута. На цей напрямок було спрямовано всю новітню техніку, отриману Україною. Про це глава держави заявив на прес-марафоні, присвяченому Дню журналіста.

- 21 тисячу "вагнерівців" знищено в Бахмуті, 60 тисяч поранено, тобто втрати – 81 тисячу "вагнерівців". Там серйозний захист? Чи там сильні люди, сильні командири? Тим більше ми розуміємо, скільки в нас було втрат. На жаль, ми мали втрати. Але це неможливо порівняти навіть. Не хочу говорити про деталі, але все найкраще, все нове люди отримали на цьому напрямі. Найкращі системи, найкращу артилерію, все найкраще, – запевнив він.

Зеленський зазначив, що українські захисники багато часу тримають Бахмут. З його слів, на цьому напрямі тримають позиції найбільша кількість військових.

- Я думаю, це був найпотужніший захист, який тільки можна було спланувати. Усі розуміли, що Бахмут триматиме... Ви розумієте, що питання про сотні тисяч людей? Не про тисячі, не про десятки, а про сотні тисяч. Цей напрямок - це просто велика кількість військових. Якби там не було нікого, це було б можливим?, - наголосив президент.

Президент наголосив, що для нього справжнім захистом не є стіни та бетон, а люди та зброя. Він зазначив, що на Бахмутський напрямок були відправлені різні сучасні озброєння, включаючи крилаті ракети Storm Shadow, високоточні снаряди Excalibur, французькі самохідні гаубиці CAESAR, артилерію калібру 155 мм та РСЗВ Himars.

Як зазначив глава держави, зараз у Бахмуті ведуть бої найсильніші воїни, зміцнюються входи до міста. Водночас він наголосив, що місто не готували до повномасштабної війни.