29 вересня
Завантажити ще

Зеленський заявив, що в Україну потрібно повернути більше людей, ніж виїхало з країни

Зеленський заявив, що в Україну потрібно повернути більше людей, ніж виїхало з країни
Фото: President.gov.ua

Громадянам України, які залишили нашу країну після російського вторгнення, треба повертатися додому, оскільки економіку країни потрібно відновлювати. Про це заявив президент Володимир Зеленський у ході пресконференціяї до Дня журналіста.

Зеленський наголосив на важливості отримати чіткі сигнали від країн щодо гарантій безпеки для України. Йшлося про майбутній саміт НАТО у Вільнюсі. За його словами, це питання особливо важливе для українців, які проживають за кордоном, оскільки їхня підтримка необхідна для відновлення країни.

- Ми хочемо з вами думати про наших дітей та хочемо відповісти саме людям, які перебувають за кордоном – треба повертатися. Без повернення людей у ​​нас з вами не буде потужної економіки. Ну буде складно. У нас 11-12 мільйонів пенсіонерів і це правда... Ми повинні жити й розвивати економіку, повинні повернутися люди, які працюватимуть, - сказав президент.

Як зазначив глава держави, щоб наша країна могла робити нові кроки, в Україну має повернутися більша кількість громадян, ніж виїхала.