Завантажити ще

Сальдо на тлі затопленої будівлі у Новій Каховці заявив, що "присутність великої води не відчувається"

Сальдо на тлі затопленої будівлі у Новій Каховці заявив, що

Керівник окупаційної «влади» Херсонської області Володимир Сальдо записав відео на тлі підтопленого будинку культури у Новій Каховці. При цьому колаборант запевнив, що після підриву дамби ГЕС "люди спокійно гуляють вулицями", а "присутність великої води взагалі не відчувається". 

- Місто Нова Каховка та всі міста, які знаходяться нижче за течією, – Олешки, Гола Пристань, сам Херсон та інші – живуть. Люди спокійно рухаються вулицями, щойно проїжджали — працюють автозаправки, деякі магазини, підприємства. За декілька кварталів звідси присутність великої води взагалі не відчувається, — заявив Сальдо.

За спиною голови окупаційної «адміністрації» видно триповерхову будівлю Палацу культури у Новій Каховці, перший поверх якої пішов під воду приблизно наполовину.

Російські військові підірвали Каховську ГЕС у ніч на 6 червня, вона не підлягає відновленню. Влада РФ звинувачення заперечує і стверджує, що засувки греблі Каховської ГЕС пошкодили під час "обстрілу ЗСУ", внаслідок чого стався витік води.

Нова Каховка знаходиться під російською окупацією із перших днів повномасштабного вторгнення. За приблизними оцінками, 35–37 сіл у регіоні буде затоплено повністю. Людей евакують до безпечних місць. Частина жителів Херсонської області вже приїхали евакуаційним потягом до Миколаєва.

 

Перший поверх будинку культури у Новій Каховці опинився під водою. Фото: REUTERS

Перший поверх будинку культури у Новій Каховці опинився під водою. Фото: REUTERS

Фото: REUTERS

Фото: REUTERS

Фото: REUTERS

Фото: REUTERS