Завантажити ще

У Рівному звільнили водія маршрутки, який нахамив матері загиблого військовослужбовця

У Рівному звільнили водія маршрутки, який нахамив матері загиблого військовослужбовця
Фото: facebook.com/Людмила Марчук

У Рівному звільнили водія маршрутки, який нагрубив матері загиблого військовослужбовця. Про це 5 червня повідомив міський голова Олександр Третяк у своєму телеграм-каналі.

- Кричущий інцидент стався днями в нашій громаді. Водій маршрутки зневажливо повівся з мамою нашого полеглого Героя. Така ситуація не просто обурює, водій обов'язково має понести за це покарання. Його вже звільнено з роботи, він не має права більше працювати у сфері перевезень, - написав він.

Третяк додав, що водій мусить попросити вибачення у мами загиблого, а також піти на кладовище та вибачитися і перед сином. Перевізника, за його словами, зобов'язали передати гуманітарну допомогу на фронт та завезти її туди особисто. 

- Бо бачу, що для когось війна стала десь далеко! Ніхто не має право так ставитися до родин наших Героїв. Такі дії точно будуть покарані! - підкреслив мер Рівного.

2 червня журналістка Людмила Марчук написала у своєму фейсбуці, що в маршрутці №38 показала посвідчення, яке дає право на безплатний проїзд та почула від водія: "Розвелося вас тут..." 

- Якби він просто сказав: "Я вам співчуваю, але вибачте, у мене всі пільгові місця зайняті", цього поста б не було… Це нас, згорьовані вдови й невтішні матері, розвелося? Чуєте, люди? Розводяться колорадські жуки, нешановний. І це ще війна не скінчилася. Ще гроби молодих хлопців щодня зі Сходу "На щиті" везуть...” - написала Людмила Марчук.

За словами жінки, вона не втрималася та відповіла: "Пішов би та повоював..." Згодом журналістка повідомила, що багато людей її підтримали, та подякувала за небайдужість. За даними Zaxid.net, син Людмили Марчук Богдан Гордійчук воював ще з 2014 року та й загинув 4 січня 2023 року. Президент України Володимир Зеленський посмертно нагородив його орденом «За мужність» третього ступеня.

Раніше адміністрація ресторану в Запоріжжі вибачилася перед військовослужбовцем, якого не пустили випити кави.

Новини по темі: скандал водій Рівне