Завантажити ще

Зеленський про обхід санкцій РФ: необхідно закрити всі такі канали

Зеленський про обхід санкцій РФ: необхідно закрити всі такі канали
Фото: скрін відео www.president.gov.ua

Попри санкції, введені проти РФ від початку повномасштабного вторгнення, країна-агресор продовжує успішно їх обходити, аби і надалі виробляти зброю. Це потрібно зупинити. Як саме - йшлося на нараді президента Володимира Зеленського з представниками уряду, ГУР та спецслужбами. Про це Володимир Зеленський розповів у своєму вечірньому зверненні 4 червня.

- Сьогодні провів спеціальну нараду щодо санкцій. ГУР, Служба зовнішньої розвідки, уряд, Офіс… Дуже детально проаналізували, як Росія обходить санкції та хто їй допомагає. Різні країни, різні компанії, без яких Росія не змогла би виробляти засоби терору, зокрема ракети. На жаль, державі-терористу вдається використовувати технології світу через мережу постачальників, вдається обходити міжнародні санкційні режими, - сказав Зеленський.

Президент зазначає, що відомо, про кожен напрямок обходу санкцій, кожну країну, чия територія або юрисдикція, чиї громадяни використовуються Росією для продовження терору. Він наголосив, що необхідно закрити всі такі напрямки.

- Причому разом із партнерами! Щоб не було в російських ракетах, в російській зброї продукції вільного світу. Необхідні кроки - будуть. Дякую всім, хто допомагає нам боротися зі злом агресії! - сказав гарант.

Також Зеленський зазначив, що вже завершилася рятувальна операція в місті Підгородне на Дніпровщині, де російська ракета зруйнувала будинки. 25 людей зазнали поранень, з них пʼятеро - діти.

- Давид, йому 6 років, - тяжкий стан, хлопець госпіталізований. Денис, йому 11 років, - теж тяжкий стан, госпіталізований. Олександр, 15 років, - теж тяжкий стан. Ліза, 17 років, - лікування амбулаторне. Кіра, їй 10 років, - мінно-вибухова травма, лікування амбулаторне. Боляче бачити такі звіти. Ліза, 2 роки дівчинці, вона була вбита цією російською ракетою. Ймовірно, "Іскандер". Мої співчуття рідним і близьким… - сказав гарант.

Російський терор забрав життя сотень українських дітей, і лише за час від 24 лютого, за час повномасштабної війни, достеменно відомо про загибель 485 дітей. На жаль, справжнє число більше, каже президент.