Завантажити ще

Зеленський: Україна готова до контрнаступу

Зеленський: Україна готова до контрнаступу
Фото: t.me/V_Zelenskiy_official

Україна готова до контрнаступу, щоб звільнити свою територію від російських окупантів. Проте терміни початку та деталі невідомі. Про це повідомляє президент України Володимир Зеленський в інтерв'юThe Wall Street Journa l.

– Ми твердо віримо, що нам це вдасться. Я не знаю скільки це займе часу. Чесно кажучи, це може піти різними шляхами, абсолютно різними. Але ми збираємося це зробити, і ми готові, – заявив президент.

За словами глави держави, українська армія отримала не все озброєння, на яке сподівалася, але чекати більше не можна. Ймовірно, Зеленський натякав на винищувачі, оскільки він підкреслив, що Росія й досі має перевагу в повітрі. За його словами, відсутність захисту від авіації ворога означає, що загине багато солдатів під час контрнаступу, - заявив Зеленський.

Раніше українське політичне та військове командування неодноразово заявляло, що Сили оборони готуються до контрнаступу, щоб звільнити території від російських загарбників. У Міноборони України також зазначали, що важливою складовою підготовки до контрнаступу є постачання техніки та навчання військових. Нещодавно у Білому домі заявили, що задоволені озброєнням України напередодні контрнаступу.