Завантажити ще

Зеленський про укриття у Києві: такий рівень халатності не перекрити виправданнями

Зеленський про укриття у Києві: такий рівень халатності не перекрити виправданнями

У Києві частина укриттів досі недоступна для людей, а в деяких частинах міста їх взагалі немає. Такий рівень недбалості не перекрити виправданнями. Про це повідомляє президент України Володимир Зеленський.

- провів Ставку. Невідкладні питання безпеки. Очевидною є жорстка реакція на загибель людей у Києві через закрите укриття. Є доручення про перевірку захисних споруд у Києві та по всій країні, - йдеться у заяві.

За його словами, відповідальними за це є голова МВС Ігор Клименко та міністр з питань стратегічних галузей промисловості України Олександр Камишин.

- На жаль, і сьогодні, після всього, кияни знову та знову публікують інформацію про недоступність укриттів. Не просто про закриті укриття, а про заварені входи у укриття, про відсутність укриттів взагалі в деяких частинах міста, - сказав президент.

Зеленський додав, що такий рівень недбалості у місті не перекрити якимись там виправданнями. Як відомо, напередодні вночі росіяни вкотре обстріляли Київ. Наші захисники збили всі ворожі ракети, проте через падіння уламків загинули троє людей - вони хотіли потрапити до укриття, але не змогли цього зробити, адже воно було закрите. Після цього у Києві ухвалили рішення про цілодобовий доступ до укриттів.