Завантажити ще

Бужанський відмовився відповідати «Героям слава!» і розмовляти українською на телеканалі

Бужанський відмовився відповідати «Героям слава!» і розмовляти українською на телеканалі
Фото: facebook.com/Макс Бужанский

Народний депутат від фракції “Слуга народу” Максим Бужанський відмовився відповідати "Героям слава!" на привітання "Слава Україні!" і розмовляти українською в ефірі телеканалу «Київ». Про це 1 червня повідомив «Детектор медіа». 

Відео нетривалої розмови, яка відбулася 31 травня, набрало на YouTube-каналі понад 70 тисяч переглядів, що значно більше за інші на цьому каналі. Також на скандал звернули увагу російські пропагандисти, повідомив у своєму фейсбуці ведучий Сергій Смальчук, який саме і спілкувався з Бужанським. Зокрема, про відео розповіли у телеграм-каналі “Скабєєва”.

Сергій Смальчук намагався обговорити з нардепом те, що він єдиний не голосував за перенесення Дня Перемоги з 9 на 8 травня. На вже традиційне для телеведучих вітання “Слава Україні!" Максим Бужанський відповів: “Да… Слава Украине”. Народний депутат також відмовився спілкуватися українською, пояснюючи це тим, що виступати у Верховній Раді українською вимагає регламент, а не мовний закон.

29 травня Максим Бужанський став єдиним народним депутатом, хто голосував проти президентського законопроєкту про встановлення 8 травня Днем пам’яті та перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

Переглянути цей допис в Instagram

Допис, поширений Сергій Смальчук (@smalchuk_sergij)