Завантажити ще

Маляр: Вхід у Бахмут та частина околиць знаходяться під контролем ЗСУ

Маляр: Вхід у Бахмут та частина околиць знаходяться під контролем ЗСУ
Фото: facebook.com/ganna.maliar

Околиці Бахмута у південно-західній частині та вхід до самого міста залишаються під контролем українських захисників. Про це повідомила заступник міністра оборони Ганна Маляр у своєму телеграм-каналі.

- По суті наступальна активність ворога на Бахмутському напрямку зупинена. Так здається за новинами, що там затишшя. Але це не можна називати затишшям. Ворог збільшив кількість артилерійських обстрілів, тобто змінює інструменти. Кількість обстрілів сьогодні пропорційна часам найважчих боїв за Бахмут, - повідомила чиновниця.

За її словами, зараз ворог проводить перегрупування та заміну "вагнерівців" на регулярні війська. Тим часом Сили оборони роблять усе можливе, щоб завадити супротивникові.

- Просування наших військ на флангах було припинено кілька днів тому. Але це не означає, що вони стоять, вони виконують інші військові завдання, які ми не можемо оголошувати. Ці завдання спрямовані на підвищення боєздатності наших військ, – наголосила заступник міністра.

Як зазначила Маляр, зараз обидві сторони готуються до подальших дій та зміцнюють свої сили. Бої за український Бахмут продовжуються.