Завантажити ще

Зеленський приїхав до Одеси та провів нараду з силами оборони

Зеленський приїхав до Одеси та провів нараду з силами оборони
Фото: President.gov.ua

Президент України Володимир Зеленський прибув із робочим візитом до Одеси. Він провів нараду з військовим командуванням та керівниками правоохоронних органів щодо актуальної ситуації в області. Про це повідомляє прес-служба Зеленського.

- У ході наради обговорювалися питання відновлення пошкодженої внаслідок російських обстрілів енергетичної інфраструктури та забезпечення її стабільного функціонування, перезапуску ключових підприємств в умовах воєнного стану, забезпечення потреб внутрішньо переміщених осіб та реабілітації військових, - повідомили в Офісі президента.

Зеленський також відзначив роботу обласного управління Служби безпеки України щодо протидії розвідувально-вибуховій діяльності окупантів. До того ж, президент представив новопризначеного голову Одеської ОВА Олега Кіпера. Він зазначив, що у пріоритетних областях України з точки зору безпеки – фронтових – мають працювати люди, які мають військовий досвід чи досвід роботи у правоохоронних органах.

31 травня президент підписав указ про призначення Олега Кіпера на посаду голови Одеської обласної військової адміністрації. До цього Кіпер був керівником Київської міської прокуратури.