Завантажити ще

Голова правління "Укрзалізниці" підтвердив обшуки у компанії через корупцію

Голова правління
Фото: facebook.com/Ukrzaliznytsia

"Укрзалізниця" підтвердила проведення обшуків на робочих місцях та вдома у працівників компанії. Обшуки пов'язані з діяльністю філії компанії "Центр забезпечення виробництва", яка здійснювала закупівлю для "УЗ". Голова правління "Укрзалізниці" Євген Лященко заявив, що дав Національному антикорупційному бюро роз'яснення щодо можливих зловживань у закупівлях, хоча йдеться про період до його приходу на посаду.

- Вкотре наголошую, що серед моїх першочергових завдань на позиції керівника "Укрзалізниці" – подолання корупційних схем. Сьогодні особисто надав усі роз'яснення НАБУ щодо можливих зловживань у закупівлях. Хоча перевірки закупівель проводяться за той період, коли вони не входили до зони моєї відповідальності. Ми відкриті до будь-яких перевірок, готові сприяти слідчим діям та підтримувати прозоре і неупереджене розслідування всіх можливих зловживань у компанії, - сказав Лященко.

23 травня САП повідомила про затримання керівника одного з підрозділів «Укрзалізниці» та двох його спільників через корупцію. Неназваний керівник наприкінці квітня - на початку травня підписав контракт із "потрібним" постачальником, а у вигляді хабара отримав автомобіль Toyota Camry вартістю понад 1,5 млн грн.

Євгена Лященка призначили головою правління "Укрзалізниці" замість Олександра Камишіна 23 березня 2023 року. 

 

Новини по темі: Укрзалізниця корупція