Завантажити ще

"Паники нет": що говорять Путін, Пєсков та Шойгу про атаку безпілотників на Москву

Фото: REUTERS

Речник президента Росії Дмитро Пєсков заявив, що Володимир Путін не планує записувати відеозвернення через ранкову атаку безпілотників на Москву. Пєсков заявив, що це нібито була відповідь на удар російських військових по «одному з центрів ухвалення рішень» в Україні 28 травня.

- Цілком зрозуміло, що йдеться про дії київського режиму у відповідь на наші дуже ефективні удари по одному з центрів ухвалення рішень. Цей удар мав місце у неділю, - сказав Пєсков.

Під час зустрічі із підприємцями в Москві Путін прокоментував атаку і сказав, що потрібно працювати над покращенням системи ППО у місті. 

- Система ППО Москви спрацювала штатно, задовільно. Хоча є над чим працювати. Загалом зрозуміло, що потрібно робити для ущільнення ППО столиці, і ми це робитимемо, - сказав президент країни-агресора.

На фоні атаки на Москву голова Міноборони РФ Сергій Шойгу провів нараду, на якій заявив про нібито «пошкодження Patriot у Києві» за останні дні. Повітряні сили України вже спростували цю заяву.

Слідчий комітет Росії порушив кримінальну справу за статтею про теракт після атаки безпілотників на Москву.

Зранку 30 травня Москву атакували вісім дронів, якщо вірити інформації Міноборони РФ. Усі безпілотники збили. За словами мера Сергія Собяніна, під час атаки «ніхто серйозно не постраждав», а будинки зазнали незначних пошкоджень. За медичною допомогою звернулися дві особи. Офіс президента не підтвердив пряму причетність до атаки Москви, але Михайло Подоляк сказав, що, "можливо, не всі дрони готові атакувати Україну та хочуть повернутися до своїх творців". 

Наслідки атаки дронів на Москву. Фото: REUTERS

Наслідки атаки дронів на Москву. Фото: REUTERS