Завантажити ще

Російських пропагандистів «розірвало» після інтерв’ю Малюка, - експерт

Російських пропагандистів «розірвало» після інтерв’ю Малюка, - експерт
Фото: ssu.gov.ua

СБУ перемагає росіян у війні спецслужб. Вся «бавовна» палає або на російській, або на тимчасово окупованій території. Про це пише політолог Тарас Загородній.

«Після великого інтерв’ю голови СБУ «розірвало» російську пропагандистку Скабєєву. А що ж сталось? Голова СБУ натякнув, а фактично підтвердив, що за вибухом Кримського мосту стоїть його Служба. І за жовтневою атакою морських дронів на кораблі рф у Севастопольській бухті теж. Скабєєва, очевидно погано слідкувала за новинами, адже колеги вже писали, що 90% успішної «бавовни» в рф та на окупованих територіях - справа рук Служби», - вважає Загородній.  

На думку політолога, інтерв’ю Малюка демонструє той масив робити, який Служба здійснює як в тилу, так і за лінією фронту. «Тільки одна цифра: СБУ за рік викрила понад 300 російських агентів. Деякі з них вже отримали 15 років тюрми за державну зраду. А декого вдалося «перешнурувати» - їх використовують для дезінформації ворога», - підкреслює експерт.

«Але в першу чергу з розмови очевидно, що наші перемагають росіян у війні спецслужб. Адже вся «бавовна» від спецслужб палає або на російській, або на тимчасово окупованій території Росіяни в цій контррозвідувальній грі зазнали повної поразки. І саме цей факт викликає істерику в пропагандистів», - резюмує Голобуцький.

Нагадаємо раніше, голова СБУ Василь Малюк дав велике інтерв’ю журналісту Дмитру Комарову в якому вперше було оприлюднено деталі унікальних операцій та названі імена героїв, які їх проводили.

Новини по темі: Василь Малюк