Завантажити ще

Зеленський провів засідання Ставки, обговорили постачання ракет та ППО

Зеленський провів засідання Ставки, обговорили постачання ракет та ППО
Фото: t.me/V_Zelenskiy_official

Президент Володимир Зеленський у понеділок, 29 травня, провів чергове засідання Ставки верховного головнокомандувача. Однією з основних тем обговорення стали нові поставки ракет та ППО. Про це повідомив глава держави в Telegram.

- Щойно завершив Ставку. Важливі питання. Важливі рішення. Головне – терміни. А найголовніше – за термінами є відповіді, – заявив президент.

За його словами, про загальну оперативну ситуацію на фронті та за окремими напрямками доповідали головнокомандувач ЗСУ Валерій Залужний, командувач Східного угруповання військ Олександр Сирський та командувач оперативного угрупування військ "Таврія" Олександр Тарнавський.

Крім того, представники Міноборони, Мінінфраструктури та Мінстратегпром доповіли про комплектування нових наступальних бригад та забезпечення швидкої логістики. Також на Ставці обговорили нові контракти на постачання додаткових ракет та засобів протиповітряної оборони. При цьому було проведено аналіз роботи ППО за останні дні та оцінку завданих збитків, додав президент.

Раніше Зеленський збирав Ставку 26 травня. Під час засідання обговорювалися темпи оснащення технікою та всім необхідним бригадам наступу та перспективи нарощування виробництва дефіцитних боєприпасів.