29 вересня
Завантажити ще

Верховна Рада запровадила санкції проти Ірану на 50 років

Верховна Рада запровадила санкції проти Ірану на 50 років
Фото: https://t.me/verkhovnaradaukrainy

Верховна Рада погодила рішення Ради національної безпеки та оборони України щодо запровадження санкцій проти Ірану. Про це повідомив народний депутат Ярослав Желєзняк.

Парламентарій уточнив, що Рада схвалила законопроєкт №9333 на пропозицію РНБО щодо застосування деяких секторальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій) до Ісламської Республіки Іран терміном на 50 років. За цей документ проголосували 328 нардепів.

Документ, який РНБО ухвалив 27 травня, передбачає санкції проти ісламської Республіки Іран терміном на 50 років і містить повну заборону торгових операцій, зупинку транзиту ресурсів, польоти та перевезення на території України і запобігання виведенню капіталів резидентами Ірану. Також пропонується заборонити здійснення будь-яких інвестицій в Іран та передачу резидентами технологій, прав на об'єкти права інтелектуальної власності.

Раніше глава держави Володимир Зеленський звернувся до народу Ірану із закликом не ставати співучасником кривавої російської війни. Він зазначив, що більшість БпЛА збивають ЗСУ, але є і влучання іранських дронів по житлових будинках, внаслідок чого гинуть мирні люди.