Завантажити ще

Зеленський: Під час нічної атаки ЗСУ збили над Київщиною 36 "Шахедів"

Зеленський: Під час нічної атаки ЗСУ збили над Київщиною 36
Фото: President.gov.ua

У межах Києва та Київської області наші захисники під час нічної масованої атаки збили 36 іранських дронів-камікадзе "Шахед". Про це повідомив президент Володимир Зеленський у вечірньому зверненні.

- Під час цієї терористичної атаки кількісно найпотужніший удар було спрямовано саме проти Київщини. У межах міста Києва та області збито 36 дронів. Саме так Росія відзначає день нашого стародавнього Києва, – сказав Зеленський.

Як зазначив президент, нічна атака на Україну стала однією з найбільших, оскільки російська армія випустила одночасно 54 дрони.

- Майже всі вони збиті... Майже! На жаль, є влучення на Житомирщині. Зробимо все, щоб допомогти відновити зруйноване. Але все ж таки більшість руйнувань вдалося відвернути, більшість життів, які могли забрати ці «Шахеди», вдалося зберегти, - підкреслив він.

У ніч із 27 на 28 травня російські війська випустили Україною десятки дронів-камікадзе. Основний удар було направлено на Київ. На щастя, нашим військам вдалося збити більшість безпілотників. Водночас у кількох регіонах країни зафіксовано руйнування через попадання чи падіння уламків дронів.