Завантажити ще

У Запорізькій області росіяни розпочали провокацію з хімічною зброєю

У Запорізькій області росіяни розпочали провокацію з хімічною зброєю

Російські спецслужби розпочали провокацію у Запорізькій області із застосуванням хімічної зброї, щоб зірвати контрнаступ Збройних сил України. Про це заявили у Головному управлінні розвідки.

– Реальними жертвами ворожої провокації стануть солдати російської окупаційної армії. Сліди поразки хімічною зброєю на їхніх тілах держава-агресор планує використати як фейковий доказ для звинувачення України, - йдеться у заяві.

У розвідці провели аналіз перехоплених розмов окупантів. За підсумками стало відомо, що о 12:15 у радіомережі спостережних постів російських окупантів у районі берегової лінії тимчасово окупованого Енергодару прозвучало повідомлення про те, що «можливе викидання хімічної зброї з коптерів». За даними наших спецслужб, о 12:44 з'явилося інше повідомлення про можливе «скидання хімічних елементів» з дрону.

Як зазначили у відомстві, російські спецслужби влаштували чергову провокацію з метою звинуватити у цьому ЗСУ. У розвідці запевнили, що Сили безпеки та оборони України використовують лише конвенційні засоби, а подібні дії росіян не здатні вплинути на подальший перебіг подій на фронті.