Завантажити ще

ГУ розвідки: Російські добровольці зібрали у Білгороді важливу інформацію для України

ГУ розвідки: Російські добровольці зібрали у Білгороді важливу інформацію для України

Під час операції у російському Білгороді представникам Російського добровольчого корпусу та легіону "Свобода Росії" вдалося зібрати важливі дані для українських силовиків. Про це повідомляє прес-служба Головного управління розвідки.

За словами представника відомства Андрія Юсова, зібрані "цінні відомості для української військової розвідки" не розголошуватимуться зі зрозумілих причин. Водночас Юсов повідомив, що оприлюднена інформація про виснаження силового апарату президента РФ Володимира Путіна та вразливість Росії щодо внутрішніх ударів була частиною зібраної добровольцями інформації.

Як зазначив представник розвідки, наразі завданням російських добровольців є звільнення Росії від чинної влади. Чиновник підкреслив, що сили опору діють не лише у прикордонні РФ, а й у районах Москви.

- Їхнє завдання зараз, якщо ми говоримо про Білгородщину, це звільнення цих земель від панування режиму Путіна, який для мешканців цих територій – представників різних народів, різних національностей – очевидно режим внутрішньої окупації. А якщо ми говоримо про низку народів, які мають більш високий рівень певної політичної свідомості, то це навіть не внутрішня окупація, це, власне, пряма зовнішня окупація, наприклад, якщо ми говоримо про народи Кавказу чи Татарстану, - розповів Юсов.

Представник ГУ Розвідки вважає, що українцям не варто переоцінювати реакцію Кремля на місію добровольців у контексті ситуації на фронті. Але перегрупування російських військ у відповідь на настання добровольців не виключається.