Завантажити ще

Зеленський провів засідання Ставки, обговорювали оснащення бригад наступу

Зеленський провів засідання Ставки, обговорювали оснащення бригад наступу
Фото: t.me/V_Zelenskiy_official

Президент Володимир Зеленський провів у п'ятницю, 26 травня, засідання Ставки головнокомандувача під час зустрічі заслухали доповіді про ситуацію на фронті та обговорили оснащення бригад наступу. Про це глава держави написав у Telegram.

– провів чергове засідання Ставки. Про оперативну ситуацію на фронті та за окремими напрямками доповіли командувачі ЗСУВів. Члени Ставки докладно розглянули темпи оснащення технікою та всім необхідним бригадам наступу. Проаналізували перспективи нарощування вітчизняного виробництва дефіцитних боєприпасів, – зазначив президент.

Також на засіданні обговорили останні повітряні удари ворога та можливості посилення захисту від них. Зеленський наголосив, що Україна продовжує впевнено рухатися до своїх цілей.

Напередодні президент розповів, що з початку вторгнення російські війська випустили Україною близько 1600 іранських дронів-камікадзе "Шахед", з яких майже 900 були збиті нашими захисниками. Президент нагадав мешканцям Ірану, що їхнім озброєнням росіяни завдають ударів абсолютно всім об'єктам, включаючи - житлові будинки, школи, лікарні та молитовні будинки. Також Зеленський зазначив, що іранський народ міг би жити інакше, якби не підтримував російську агресію.