Завантажити ще

У ГУ розвідки розповіли, як українські спецслужби перевіряють російських добровольців

У ГУ розвідки розповіли, як українські спецслужби перевіряють російських добровольців

Російські добровольці, які бажають воювати на боці України, проходять перевірку нашими силовиками. Про це повідомив представник Головного управління розвідки Андрій Черняк у коментарі "Радіо Свобода".

– Ви розумієте, російські спецслужби теж працюють професійно. І, ми мали дуже багато випадків, коли під виглядом того, що «я – доброволець, я хочу захищати Україну», до нас намагалися якось направити російських агентів, - каже Черняк.

За його словами, всі подібні спроби росіян були одразу виявлені, після чого їх передавали до відповідних правоохоронних органів.

- Повертаючись до «Російського добровольчого корпусу» – так, ті люди, з якими ми спілкуємося, вони проходили певні етапи перевірки. Це секретна інформація. Але повірте, що наша внутрішня безпека вона працює, вона працює дуже чітко та професійно, - наголосив він.

Як зазначив представник української розвідки, ГУР спілкується із представниками "Російського добровольчого корпусу". Водночас урядовець наголосив, що всі російські добровольці діяли на території Білгородської області Росії не мають відношення, оскільки вони всі рішення ухвалювали за принципом автономності.

22 травня "Російський добровольчий корпус" та легіон "Свобода Росії" увійшли на територію РФ. На території Білгородської області бійці розгорнули операцію зі "звільнення" РФ від чинної влади. Метою місії добровольці назвали створення демілітаризованої галузі між Росією та Україною.