Завантажити ще

Сирський повідомив про успіхи ЗСУ біля Бахмута

Сирський повідомив про успіхи ЗСУ біля Бахмута
Фото: t.me/militarymediacenter

Українські військові на Бахмутському напрямку продовжують просування та досягають успіхів на флангах. Їм вдалося захопити ще одного найманця з приватної військової компанії Міністерства оборони Російської Федерації "Ветеран", повідомив командувач Сухопутних військ Олександр Сирський.

Він наголосив, що полонений  - найманець приватної військової компанії, яку створив міністр оборони РФ Сергій Шойгу на противагу діючій ПВК "Вагнер" Євгена Пригожина. За словами окупанта, він має дуже великий борг по аліментах і "треба було грошей заробити". Він стверджує, що буцімто у нього не було іншого вибору - "чи до в'язниці, чи сюди" (на війну в Україну. - Ред.).

- Нам сказали, якщо ми не поїдемо воювати, то нас завантажать у КамАЗи і більше ніхто нас не побачить, - розповів найманець Шойгу.

Напередодні Сирський повідомив, що битва на Бахмутському напрямку  продовжується. В свою чергу заступник міністра оборони Ганна Маляр наголосила, що українські війська контролюють південно-західну околицю міста Бахмут у районі «Літак». По флангах на півночі та півдні від Бахмута у ЗСУ є “незначне просування”. У самому місті Бахмут бої зменшились. Окупанти продовжують "зачистку" районів, взятих під контроль.

Новини по темі: Бахмут