Завантажити ще

Прем'єр-міністр Італії Мелоні достроково залишила саміт G7 через масштабні повені в країні

Прем'єр-міністр Італії Мелоні достроково залишила саміт G7 через масштабні повені в країні
Фото: REUTERS

Прем'єр-міністру Італії Джорджії Мелоні довелося передчасно виїхати з Японії, де проходить саміт "Великої сімки". Причиною цього стала надзвичайна ситуація в її країні з масштабними повенями. Про це повідомляє ANSA.

Як пише видання, у зв'язку з достроковим поверненням до Італії Мелоні перенесла планову підсумкову прес-конференцію. Після спілкування з журналістами політик має намір відправитися в регіон Емілія-Романья, який постраждав від повеней, щоб "ретельно стежити за надзвичайною ситуацією".

- Я хотіла б подякувати лідерам G7 та партнерам кількох країн, які висловлюють слова солідарності з Італією та населенням, що постраждали від повені в цей час. Ваша близькість є відчутним знаком нашої єдності у важкі хвилини. Дякую, - написала Мелоні у своєму Твіттері.

Східна частина регіону Емілія-Романья в Італії серйозно постраждала від дощів, які викликали руйнівні наслідки. Внаслідок стихійного лиха загинули 14 людей, а загальні збитки склали мільярди євро. Проте найтяжчі наслідки цього несприятливого явища відчуло сільське господарство.

Уряд Італії терміново збирається на засідання кабінету міністрів. У ході цього засідання буде ухвалено рішення щодо необхідних заходів, спрямованих на надання допомоги постраждалим мешканцям.