23 травня
Завантажити ще

Пентагон: США посилять стримування РФ у Чорноморському регіоні

Пентагон: США посилять стримування РФ у Чорноморському регіоні
Фото: t.me/Nazars_look

США надалі заохочуватимуть союзників до посилення стримування Росії у Чорноморському регіоні, це передбачає Стратегія національної оборони Штатів. Про це розповіла помічниця міністра оборони США з питань стратегії, планів та можливостей Мара Карлін, яку цитує " Укрінформ ".

- Ми надалі заохочуємо поглиблення взаємодії між чорноморськими союзниками та партнерами з метою стримування, а також захисту від поточної агресії Росії в Україні та у ширшому Чорноморському регіоні. "Взаємодія США з союзниками включає розширення обміну інформацією з метою загальної оцінки ситуації у морській сфері та за її межами, що є основою Стратегії національної оборони США", - запевнила Карлін.

За її словами, така взаємодія передбачає розширення обміну інформацією з метою загальної оцінки ситуації у морі. Вона також зазначила, що нарощування стримування допоможе США впоратися з Китаєм та Росією, яка зараз визначається як "гостра загроза".

9 травня Сполучені Штати Америки направили розвідувальний безпілотник до Чорного моря. За даними моніторингового сервісу, безпілотник Northrop Grumman RQ-4B Global Hawk патрулював повітряний простір над Чорним морем, але не наближається до тимчасово окупованого Криму.