Завантажити ще

Зеленський: ЗСУ збили усі 18 ракет, запущених росіянами

Зеленський: ЗСУ збили усі 18 ракет, запущених росіянами
Фото: President.gov.ua

Російські окупанти знову запустили ракети Україною, але нашим бійцям вдалося збити всі 18 штук. Про це повідомив президент Володимир Зеленський у своєму вечірньому зверненні.

- Насамперед, я хочу подякувати всім захисникам і захисникам нашого неба. Дякую вам, герої! Вісімнадцять із вісімнадцяти ракет збиті, - сказав президент.

Як зазначив Зеленський, українська влада постійно веде роботу і наносить візити до країн, щоб домогтися ще більше можливостей та систем ППО для наших воїнів. Також глава держави висловив подяку іноземним партнерам, які сприяють постачанню систем для захисту українського неба.

У своєму зверненні президент підтвердив, що Нідерланди слідом за Великобританією і Франційєн підтримали створення коаліції з питань постачання винищувачів для України.

- Учора ми домовилися у Британії з Ріші, паном прем'єр-міністром, що працюватимемо над коаліцією винищувачів – тренування, літаки, результати. Вчора це підтримав пан президент Франції Макрон, а сьогодні підтримав прем'єр-міністр Нідерландів Марк Рютте. Гарний початок коаліції! Дякую всім!, - зазначив він.

Також голова держави запевнив, що українська влада зробить спільно з країнами-партнерами все можливе для захисту нашої країни від агресії РФ.