25 вересня
Завантажити ще

Терехов розповів, як допомагають місту відомі харків'яни Абрамович, Ярославський та Ложкін

Терехов розповів, як допомагають місту відомі харків'яни Абрамович, Ярославський та Ложкін
Фото: УНІАН

Мер Харкова Ігор Терехов запевнив, що спілкується з відомими бізнесменами - уродженцями міста - щодо допомоги у відновленні після російських обстрілів. Про це він сказав в інтерв'ю "Бабелю" у відповідь на запитання про пыдтримку бізнесменів Ігоря Абрамовича, Олександра Ярославського, який обіцяв продати свою яхту задля допомоги місту, Бориса Ложкіна та Олександра Фельдмана.

- Абрамович як допомагав, так і допомагає Харкову. Я йому вдячний, а скласти депутатський мандат — це його власний вибір. На мій погляд, він зробив усе правильно. Щодо Олександра Владленовича [Ярославського] і його яхти — це питання до нього, я її в очі не бачив. Я спілкувався з ним щодо футбольного клубу «Металіст» (Ярославський — президент харківського «Металіста». - Ред.). У липні минулого року Ярославський запевняв, що клуб й надалі буде отримувати стабільне фінансування і розвиватися, і він запевнив мене, що як підтримував, так надалі підтримуватиме футбольну команду.

Що стосується Бориса Ложкіна, то говорив із ним 12 травня, він теж допомагав під час активних бойових дій, надавав гуманітарну допомогу. Наша розмова стосувалася відновлення Менори у Дробицькому яру під Харковом — домовилися, що будемо це робити. У Фельдмана дуже постраждав ринок ["Барабашово"], тому він допомагає в міру своїх можливостей, - розповів Терехов.

За словами мера, у Харкові за минулий рік відновили 200 будинків. Наразі влада працює над Генпланом міста разом із британським архітектором Норманом Фостером.