Array ( [0] => 2829 [1] => 2836 [2] => 2850 [3] => 2860 [4] => 2871 [5] => 2883 [6] => 2890 [7] => 2898 [8] => 2921 ) 1
0
20 лютого
Завантажити ще

Зеленський: Росіяни внутрішньо вже готові до поразки, треба дотиснути

Зеленський: Росіяни внутрішньо вже готові до поразки, треба дотиснути
Фото: facebook.com/zelenskiy.official

Українським захисникам слід тиснути на російських окупантів так, щоб останні втекли з нашої землі та зазнали втрат, адже загарбники вже програли війну у своїх думках. Про це повідомив глава України Володимир Зеленський у своєму вечірньому зверненні.

– Російські окупанти вже внутрішньо готові до поразки. Вони вже програли цю війну у своїх думках. Ми повинні щодня тиснути на них так, щоб їхнє ж відчуття поразки перетворювалося на їхню втечу, їхню помилку, їхні втрати. Я дякую кожному та кожній, хто знищує ворога. Дякую всім, хто попри будь-які складнощі повертає Україні нашу землю. Готуємось додати вам, воїни, ще більше зброї, ще більше можливостей, щоб подолати агресора та відновити мир, – зазначив президент.

Зеленський додав, що на засіданні ставки 12 травня заслухав важливі доповіді командувачів оперативних напрямків: "Особливо зазначу доповідь генерала Сирського та генерала Тарнавського - командувачів СУВ "Хортиця" і "Таврія" відповідно". Також були доповіді Головкома Залужного, міністра оборони Резнікова, міністра стратпрому Камишина.

Зеленський 12 травня також заявив, що ввів санкції проти осіб та компаній, які допомагали Росії контролювати металургійний комбінат "Запоріжсталь". Крім того, запускається конфіскація російської частини підприємства на користь України.