30 вересня
Завантажити ще

Заступник глави МЗС Андрій Мельник стане новим послом у Бразилії

Заступник глави МЗС Андрій Мельник стане новим послом у Бразилії
Фото: twitter.com/MelnykAndrij

Колишній посол України в Німеччині, а нині заступник міністра закордонних справ Андрій Мельник, ймовірно, незабаром очолить дипломатичне представництво у Бразилії. Про це повідомило Міністерство закордонних справ Бразилії.

– Уряд Бразилії із задоволенням повідомляє про надання агремана на призначення пана Андрія Мельника Надзвичайним та Повноважним Послом України у Бразилії, – зазначили у відомстві. Інших подробиць міністерство не повідомляє.

При цьому представник МЗС України Олег Ніколенко у коментарі " Європейській правді " зазначив, що відомство не коментує призначення послів до виходу відповідних указів президента. Наразі указу про призначення Мельника немає.

Раніше Мельник довгий час працював послом України в Німеччині, він запам'ятався різкими заявами, просуваючи рішення на користь України. Крім того, після завершення роботи в Берліні, він критикував свого наступника Олексія Макєєва, а виявляючи, що той має досягти для України більшого результату.

Напередодні, 10 травня, відбулася зустріч Мельника із головним радником Спеціальної дорадчої служби Адміністрації Президента Бразилії Селсо Аморімом. Під час зустрічі сторони обговорили питання двостороннього порядку денного, а також можливість приєднання Бразилії разом з іншими партнерами України до пошуку шляхів забезпечення сталого та довготривалого миру в Україні. Мельник також висловив подяку Бразилії за підтримку нашої держави, а також за надану Україні гуманітарну допомогу.

 

Новини по темі: МЗС посольство Бразилія