Завантажити ще

Кабмін схвалив зниження призовного віку в Україні з 27 до 25 років

Кабмін схвалив зниження призовного віку в Україні з 27 до 25 років
Фото: ssu.gov.ua

Уряд підтримав законопроект, що передбачає зниження призовного віку з 27 до 25 років. Про це повідомив у своєму Телеграм-каналі представник Кабінету міністрів у Верховній Раді Тарас Мельничук.

- схвалено проект закону "Про внесення змін до закону України «Про військовий обов'язок та військову службу". Законопроектом передбачено внесення змін до статей 15, 18, 18-1, 37 ЗУ "Про військовий обов'язок та військову службу", спрямованих на зменшення граничного віку перебування громадян на військовому обліку призовників з 27 до 25-річного віку, - повідомив Мельничук.

Про те, що в Україні хочуть знизити вік перебування на військовому обліку до 25 років, раніше заявили в Міністерстві оборони. Як зазначили у відомстві, під час воєнного стану в країні немає потреби в обліку призовників до 27 років.

Також у Міноборони пояснили, що щорічне відвідування призовників до територіальних центрів комплектування та соцпідтримки несуть за собою додаткові витрати, навантаження на медичних працівників та величезні черги на військово-лікарських комісіях. Водночас, призов на строкову службу під час військового стану не проводиться.