Завантажити ще

Труханов вийшов із СІЗО - за нього вніс 13 млн гривень застави депутат Танцюра

Труханов вийшов із СІЗО - за нього вніс 13 млн гривень застави депутат Танцюра
Фото: facebook.com/gennadiytruhanov

За мера Одеси Геннадія Труханова, якого Вищий антикорупційний суд узяв під варту, внесли заставу у розмірі 13 мільйонів гривень. Гроші за свободу градоначальника вніс депутат фракції "Довіряй Делам" Дмитро Танцюра. Про це пише "Суспільне".

– Це мої особисті, задекларовані кошти, з яких сплачено податки. Гроші вже зайшли, я отримав листа з ВАКСА, - заявив Танцюра.

За його словами, після внесення застави Труханова мають випустити з-під варти. До цього адвокат міського голови Олександр Лисак наголошував, що цього не робитимуть. Тоді захисник Труханова подав скаргу до Апеляційної палати ВАКС.

Мера Одеси Геннадія Труханова підозрюють у привласненні більш ніж 92 млн грн з бюджету міста на придбання приміщення адмінкорпусу колишнього заводу "Краян" за завищеною ціною вдвічі. У цій справі також фігурують заступник міського голови Павло Вугельман, голова постійної комісії з комунальної власності Одеської міськради Василь Шкрябай, директор департаменту комунальної власності Одеської міськради Олексій Спектор та його заступник Володимир Радіонов.

У липні 2020 року Малинівський районний суд виправдав усіх обвинувачених, оскільки не виявив у них змови чи злочинного наміру при купівлі "Краяна". Проте 11 лютого 2021 року Апеляційна палата Вищого антикорупційного суду скасувала виправдувальний вирок.

З весни 2021 року справу розглядає Вищий антикорупційний суд. 4 травня суд обрав запобіжний захід одеському градоначальнику у вигляді тримання під вартою з можливістю вийти під заставу в 13 млн грн.