23 вересня
Завантажити ще

Байден офіційно заявив, що переобиратиметься на другий термін

Байден офіційно заявив, що переобиратиметься на другий термін
Фото: twitter.com/JoeBiden

Президент США Джо Байден офіційно оголосив про намір переобратися на другий термін. Він заявив про це у своєму твіттері, розмістивши трихвилинний ролик.

- У кожного покоління буває момент, коли йому доводиться відстоювати демократію. Відстоювати свої основні свободи. Я вірю, що це наше. Ось чому я балотуюся на переобрання президентом Сполучених Штатів. Приєднайся до нас. Давайте завершимо роботу. http://JoeBiden.com, - написав Байден.

На відео Джо Байден сказав, що питання, з яким ми стикаємося, полягає в тому, чи буде у нас у наступні роки більше свободи чи менше свободи. Більше прав чи менше.

- Я знаю, якою має бути відповідь, і я думаю, що ти також. Це не час, щоб бути самовдоволеним. Ось чому я балотуюся на переобрання, – каже він.

Камала Гарріс залишиться віце-президентом США у разі переобрання Джо Байдена.

Чергові президентські вибори у США відбудуться на 5 листопада 2024 року. Якщо Джо Байден виграє їх, він повторно вступить на посаду президента у віці 82 років. Раніше племінник президента Джона Кеннеді Роберт Кеннеді-молодший подав заявку на участь у виборах від демократів.