Array ( [0] => 2829 [1] => 2836 [2] => 2850 [3] => 2860 [4] => 2871 [5] => 2883 [6] => 2890 [7] => 2898 [8] => 2921 ) 1
0
27 лютого
Завантажити ще

Київрада відвела землю під Національне військове меморіальне кладовище у Биківні

Київрада відвела землю під Національне військове меморіальне кладовище у Биківні
Фото: kmr.gov.ua

Київрада відвела землю під Національне військове меморіальне кладовище. Це 8 гектарів у Биківні, яки знаходяться у власності столиці. Про це 20 квітня у своєму телеграм-каналі повідомив мер Києві Віталій Кличко.

- Київрада сьогодні відвела землю і фактично розпочала процедуру створення Національного військового меморіального кладовища у Биківні, - написав він.

Загальна площа Національного військового меморіального кладовища у Биківні сягне майже 100 гектарів. 8 гектарів землі в цій місцевості знаходяться у власності міста та близько 90 гектарів поруч - у власності держави.

За створення військового кладовища у Києві відповідає держава, місце визначив уряд, додав Кличко. Раніше столиця підтримала пропозицію уряду щодо створення кладовища на Лисій горі, але у громадськості вона підтримки не знайшла.

На сайті Київради йдеться про те, що масштабний Меморіал побудують у західній частині Національного заповіднику «Биківнянські могили» у Дніпровському районі.

Депутат Київської міської ради Ксенія Семенова (фракція "Слуга народу") повідомила, що Київрада 79 голосами підтримала концепцію створення Національного військового меморіального кладовища. Під будівництво буде відведена ділянка 8 гектарів комунального лісу на Броварському проспекті біля Биківні.