30 вересня
Завантажити ще

Колишня PR-директорка "1+1" Павелецька підтвердила роман з головою МЗС Кулебою

Колишня PR-директорка
Фото: instagram.com/paveletskaya_svitlana/

Колишня PR-директорка "1+1 media" та співзасновниця видавництва "Книголав" Світлана Павелецька привітала з днем народження свого коханого - голову МЗС Дмитра Кулебу. 19 квітня йому виповинлось 42 роки. Павелецька опублікувала спільний знімок і відмітила Кулебу в інстаграмі.

- В тебе сьогодні свято, а насправді - в мене, бо ти людина, яка змінила моє життя, змінила мене та довела, що таке щастя можливе не тільки в книжках. Я бажаю тобі завжди вірити в себе, принаймні на половину так сильно, як я в тебе. Я знаю, що ти неймовірний, не уявляю, як ти все витримуєш, але впевнена - ти зможеш все, вже зміг, і головне, ти будеш щасливим, це головне завдання я давно прийняла до виконання. Люблю шалено, - написала Павелецька.

Про роман Кулеби та Павелецької вперше написало підсанкційне видання "Страна" у грудні 2021 року, опублікувавши їхнє спільне відео. У квітні 2022 року Кулеба повідомив про розставання з дружиною депутатом Київради Євгенією Кулебою. 13 квітня цього року у подкасті "Ночі дівочі" Євгенія Кулеба підтвердила розлучення з чоловіком та заявила, що рішення про розставання вони прийняли ще до початку повномасштабного вторгнення.

Павелецька і Кулеба відкрито не заявляли про свої стосунки, проте з їхніх публікацій у соцмережах можна зробити висновок, що пара зустрічається. Наприклад, видавчиня та міністр на своїх сторінках розповідали про появу у родині пса Маріка. У Кулеби є донька Любов та син Єгор від першого шлюбу. Павелецькій 40 років, вона виховує сина Олександра.

Новини по темі: Дмитро Кулеба