Завантажити ще

Зеленський: Україна готується до "Рамштайну" і чекає на ґрунтовні рішення

Зеленський: Україна готується до
Фото: President.gov.ua

Україна вже готується до нового засідання у форматі "Рамштайн" і очікує, що на зустрічі будуть ухвалені ґрунтовні рішення, які відповідатимуть амбітним перспективам Сил оборони на полі бою. Про це президент Володимир Зеленський сказав у вечірньому відеозверненні.

- Вже готуємось і до чергової зустрічі у форматі "Рамштайн". Провів підготовчі наради. І очікуємо на ґрунтовні рішення, які відповідатимуть перспективам на полі бою. Досить амбітним перспективам, які ми всіма силами наближаємо. Причому наближаємо не лише для себе – не лише для України, а для всієї нашої антивоєнної коаліції, – наголосив Зеленський.

Він підкреслив, що російський агресор повинен програти, і спільна відповідальність із партнерами – виграти більше часу для миру, бути наразі максимально активними у постачанні зброї та снарядів, щоб прискорити перемогу над РФ.

Президент також повідомив, що підписав указ про нагородження державними нагородами наших воїнів. Відзнаки отримали 127 бійців ЗСУ, з них 68 – посмертно. Глава держави наголосив, що кожного разу, коли говорять про затримки у постачанні озброєння або коли у партнерів виникають сумніви щодо типу зброї для України – щоразу це означає, що українські воїни віддають своє життя, щоб виграти для України додатковий час на полі бою.