Завантажити ще

Байден в Ірландії уперше прокоментував злив секретних даних Пентагону

Байден в Ірландії уперше прокоментував злив секретних даних Пентагону
Фото: Getty Images

США поки що не знають, хто стоїть за витоком інформації Пентагону про війну в Україні, але близькі до ідентифікації цих людей. Про це заявив президент Джо Байден під час візиту до Дубліна, вперше прокоментуваши витік секретних даних.

- Як ви знаєте, триває повномасштабне розслідування. Спільнота спецслужб і Міністерство юстиції. І вони наближаються. У мене поки що немає для вас відповіді, - сказав Байден на пресконференції. 

6 квітня New York Times опублікував матеріал про те, що Пентагон почав розслідувати витік секретних документів, які у тому числі стосуються російської війни в Україні. Ще до публікації NYT фото документів з’явилися у російських телеграм-каналах. У документах стверджувалося, що українські системи ППО радянських часів С-300 за нинішніх темпів використання вичерпають запас ракет до 2 травня. Згідно з одним із документів, американська розвідка вважає, що проблеми з накопиченням військ, боєприпасів і техніки можуть призвести до того, що українські військові "значно відстануть" від початкових цілей Києва щодо очікуваного контрнаступу.