22 травня
Завантажити ще

В Ірпені відсторонили викладача Податкового університету після мовного скандалу

В Ірпені відсторонили викладача Податкового університету після мовного скандалу
Фото: wikipedia.org

Керівництво Державного податкового університету в Ірпені усунуло професора Любов Вороб'єуа, яка оскандалилася через відмову викладати лекції українською мовою. Про це йдеться у заяві, опублікованій на сайті навчального закладу.

– 6 квітня на адресу Університету надійшло колективне звернення студентів про те, що професор кафедри соціальної філософії та управління Любов Воробйова використовує російську мову під час проведення лекцій у дистанційному форматі. Відповідний факт було знято на відео. Представники адміністрації вишу миттєво відреагували на ситуацію, - йдеться у повідомленні.

Як зазначили у виші, адміністрація навчального закладу розпочала службове розслідування, на період якого Воробйова відсторонена від виконання обов'язків. У заяві наголошується, що використання української мови в освітньому процесі є прямим порушенням законодавства України.

- Співпраця з викладачем, який використовує мову країни-агресора у стінах Податкового університету, неприпустима! Тому рішенням адміністрації закладу розпочато службове розслідування, за результатами якого буде ухвалено справедливе та оперативне рішення, – наголосив голова Податкового університету Дмитро Серебрянський.

Також Серебрянський закликав студентів та педагогів університету не допускати зневаги державною мовою, а свідків подібних інцидентів – повідомляти інформацію керівництву установи.