Завантажити ще

Володимир Зеленський звернувся до українців у річницю звільнення Київської області

Володимир Зеленський звернувся до українців у річницю звільнення Київської області
Фото: president.gov.ua

Володимир Зеленський звернувся до українців у річницю звільнення Київської області від російських окупантів. Президент України пообіцяв повернути український прапор в усі міста й громади.

- Перші наступи, перші здобутки, перші звільнені території. Рік, як ми вигнали окупантів із Київщини. Український народе! Ти зупинив найбільшу антилюдську силу нашого часу. Ти зупинив силу, яка зневажає та хоче знищити все те, що дає значення людині. І ми звільнимо всі наші землі. Повернемо український прапор в усі наші міста й громади. Зробимо все, щоб Україна повернулась, - написав він у фейсбуці.

Головнокомандувач Збройних сил України Валерій Залужний у річницю визволення Київської області від російських окупантів написав: “Продовжуємо боротьбу за незалежність нашої Батьківщини. Слава всім, хто захищає Україну!”

Київська обласна військова адміністрація нагадала, що Київська область – одна з перших прийняла на себе удар загарбників. Ворог йшов на українську столицю з півночі. Військові дії в регіоні тривали понад місяць. 15 громад Вишгородського, Бучанського та Броварського районів опинилися під окупацією.

- Звільнення Київщини стало символом того, що Україна зможе перемогти в цій війні. Вигравши битву за Київ, ми виграли битву за Україну – як за незалежну суверенну державу, - йдеться у повідомленні Київської ОВА.

31 березня, у річницю звільнення Бучі, Володимир Зеленський повідомив, що російські окупанти вбили у місті понад 1,4 тисячі осіб.