Завантажити ще

Зеленський про нові санкційні укази: Буде ще більше, ніхто не уникне відповідальності

Зеленський про нові санкційні укази: Буде ще більше, ніхто не уникне відповідальності
Фото: facebook.com/zelenskiy.official

Президент України Володимир Зеленський повідомив про санкції проти тих, хто працює на російську агресію. Про це він сказав у вечірньому відеозверненні до співвітчизників.

- Підписав два укази про санкції проти тих, хто працює на російську агресію. Це чиновники держави-агресора, її ВПК – сотні компаній. І колаборанти. Йдеться про більш ніж 650 нових санкційних осіб. РНБО продовжить цю роботу. І жоден із тих, хто допомагає терористам, працює на них, постачає або виробляє зброю для терору, - жоден не уникне відповідальності. Блокування спільників терору, ізоляція держави-терориста, його поразка та судові процеси - це те, що чекає на всіх, хто розпочав і веде війну проти України та міжнародного порядку, - сказав Зеленський.

1 квітня глава держави ввів рішення Ради національної безпеки та оборони України щодо запровадження санкцій проти екс-президента Мотор Січ В'ячеслава Богуслаєва, ще кількох громадян України та майже трьох сотень росіян. Загалом санкції введено проти 273 осіб та 380 юридичних осіб. Вони запроваджуються на 10 років.