Завантажити ще

Президент про саміт у Бучі: Все це заради нових ордерів МКС на арешт російських військових злочинців

Президент про саміт у Бучі: Все це заради нових ордерів МКС на арешт російських військових злочинців
Фото: President.gov.ua

Президент Володимир Зеленський виступив із новим зверненням до українців. У ньому він розповів про низку проведених переговорів у Києві та Бучі, у річницю її деокупації.

- Відбулися наші спеціальні заходи – у Бучі, у річницю визволення міста, та у Києві. Саміт і переговори, друга конференція United for Justice – «Об'єднані заради справедливості»... Все це – щоб прискорити, зробити більш енергійно глобальну роботу задля трибуналу з агресії Росії, заради нових ордерів від Міжнародного кримінального суду на арешт російських військових злочинців, заради законних і справедливих вироків, які мають отримати усі російські вбивці та кати, - йдеться у заяві президента.

Володимир Зеленський зазначив, що всі винні будуть покарані за всі злочини, скоєні проти України.

– Вони отримають. Цілком. Ми це забезпечимо. Знайдемо формати, знайдемо інструменти. Я дякую всім, хто нам у цьому допомагає. Кожній державі, кожному лідеру, кожній міжнародній організації, - наголосив він.

Як зазначив глава держави, у першому Бучанському саміті взяли участь представники майже 50 країн. Серед них – лідери Словенії, Словаччини, Хорватії та Молдови.

Також президент висловив подяку всім українським захисникам, які продовжують боронити нашу землю від російських окупантів. Він запевнив, що Україна обов'язково звільнить свої території та людей від тимчасової окупації ворога.