29 вересня
Завантажити ще

Адвокати Трампа заявили, що він не піде на угоду зі слідством, але здасться добровільно

Адвокати Трампа заявили, що він не піде на угоду зі слідством, але здасться добровільно
Фото: Getty Images

Дональд Трамп став першим американським президентом, проти якого висунуто кримінальні звинувачення через бізнес-шахрайство. Колишній лідер США не піде на угоду зі слідством та подасть клопотання про відхилення обвинувачення. Про це заявили адвокати Трампа Джо Такопіна та  Джим Трасті, пише CNN.

- Президент Трамп не піде на угоду про визнання провини в цій справі. Цього не станеться.  Я не знаю, чи [взагалі] справа дійде до суду, тому що є серйозні юридичні проблеми у цій справі, - сказав Такопіна.

За словами адвокатів Трампа, він добровільно здасться правоохоронним органам і не буде ховатися в резиденції в Мар-а-Лаго у Флориді. Також юристи запевнили, що на колишнього президента "не надінуть наручники". Трамп, ймовірно, постане перед судом у вівторок для пред’явлення звинувачень.

Трампа звинувачують у підкупі порнозірки Стормі Деніелс під час президентської кампанії у 2016 році. Трамп заплатив їй 130 тисяч доларів за мовчання про секс десять років тому. Сама виплата не була незаконною, але Трамп та його адвокат оформили її як плату за юридичні послуги, а це у штаті Нью-Йорк вважається фальсифікацією звітності.

Новини по темі: Новини США Дональд Трамп