6 червня
Завантажити ще

Зеленський звернувся до українців у 400-й день війни та анонсував нові кроки ЗСУ

Зеленський звернувся до українців у 400-й день війни та анонсував нові кроки ЗСУ
Фото: President.gov.ua

Президент Володимир Зеленський виступив із новим традиційним зверненням до українців. Його промова була присвячена 400-му дню війни, яку розгорнула Росія проти нашої країни.

– Україна пройшла найстрашніші дні лютого. Витримали й цю зиму. Колосальні зусилля за цими словами... Ми пройшли минулої весни, яка змінила хід цієї війни на користь нашої оборони. Минулого літа та восени ми довели, що весняне визволення наших північних областей не було випадковістю. Битва за Київ, Чернігів, за Сумщину... Повернення районів нашої Харківщини, повернення Херсона, оборона Бахмута та Донбасу – це героїзм українців, який не забути світу, - сказав президент.

Як зазначив Зеленський, зараз українські захисники готуються до наступних кроків та активних дій, які наблизять нашу країну до перемоги.

- У чому сила України? Якщо твої наміри – добрі, весь світ буде на твоїй стороні, тобі допомагатиме, - наголосив він.

Голова держави висловив подяку всім у світі, хто підтримує українців на шляху справедливості. Також він подякував усім українським воїнам, які обороняють наші території від ворога і протистоїть йому в боях. Президент запевнив, що Україна здобуде перемогу над росіянами і всі злочинці відповідають за свої дії.