Завантажити ще

Кличко не підтримав петицію про скасування зупинки транспорту під час тривоги

Кличко не підтримав петицію про скасування зупинки транспорту під час тривоги
Фото: facebook.com/Vitaliy.Klychko

Віталій Кличко не підтримав чергову петицію про скасування зупинки громадського транспорту під час повітряної тривоги.

- Рішення Ради оборони міста Києва ухвалювалося з урахуванням оцінки поточної та прогнозованої безпекової ситуації в столиці та буде переглянуте виключно за умови її суттєвої стабілізації та надходження відповідних рекомендацій від Державної служби України з надзвичайних ситуацій. Відповідний аналіз та оцінка здійснюються на постійній основі, - розповів міський голова Києва.

Петиція зібрала 7227 підписів, для розгляду необхідні шість тисяч голосів. Це друга за місяць петиція із закликом скасувати заборону руху громадського транспорту під час повітряної тривоги, яка набрала потрібну кількість голосів.

За рішенням Ради оборони Києва, з 1 серпня 2022 року комунальний наземний громадський транспорт зупиняється на час повітряної тривоги, щоб пасажири покинули салон і пройшли в найближче укриття. Метрополітен не їздить наземними ділянками. У той же час, приватні маршрутки або таксі продовжують їздити. Після завершення тривоги пасажири можуть скористатися попередньо сплаченими проїзними документами.