Завантажити ще

Новим головою патрульної поліції у Києві став Ярослав Курбаков

Новим головою патрульної поліції у Києві став Ярослав Курбаков
Фото: t.me/kyivpatrol

Управління патрульної поліції Києва зайняв майор поліції Ярослав Курбаков. До цього він обіймав посаду заступника начальника відомства – начальника відділу чергової служби управління. Про це повідомляє прес-служба столичної патрульної поліції.

- Уявляю вам Ярослава Курбакова як керівника патрульної поліції Києва. У нього є свої навички та підходи до роботи, здатності та здатність керувати особовим складом. За цей час він довів, що є справжнім професіоналом, фахівцем, який готовий взяти на себе відповідальність, прийняти правильне рішення і, найголовніше, вислухати та допомогти кожному, хто цього потребує. Ви справді в надійних руках, - повідомив перший заступник начальника Департаменту патрульної поліції Олексій Білошицький.

Як зазначили у відомстві, свою кар'єру у патрульній поліції Курбаков розпочав у 2015 році. За ці роки він пройшов шлях від інспектора до начальника управління.

Чиновник був начальником інструкторського відділу управління організації діяльності стройових підрозділів ДПП, командиром батальйону патрульної поліції у Черкаській області та заступником командира батальйону із забезпечення супроводу ДПП.