27 травня
Завантажити ще

Резніков проїхався на Challenger 2 - перші британські танки вже в Україні

Резніков проїхався на Challenger 2 - перші британські танки вже в Україні
Фото: twitter.com/oleksiireznikov

Міністр оборони України Олексій Резніков проїхався на британському танку Challenger 2. Відео він опублікував у своєму твітері 28 березня. Також голова Міноборони подякував премʼєр-міністру Ріші Сунаку та міністру оборони Британії Бену Воллесу. Воллес ретвітнув відео Резнікова.

- Танки Challenger 2, поставлені Великою Британією, нещодавно надійшли до нашої країни. Незабаром ці фантастичні машини перейдуть до виконання бойових завдань, - повідомив Олексій Резніков.

27 березня Міноборони України оприлюднило у фейсбуці повідомленні Резнікова. У ньому він розповів, що спільно з командувачем ДШВ ЗСУ генерал-майором Максимом "Майком" Миргородським та десантниками “обкатав” нові поповнення, у тому числі Challenger’и від Британії. Українські десантники прозвали Challenger «слоном». 

- До речі, після особистого «пілотування» Challenger‘ом як учасник трофі-рейдів можу сказати, що навіть водій Rolls Royce не буде в такому комфорті, як екіпаж цього витвору бойового мистецтва на бездоріжжі, - заявив український міністр оборони.

У понеділок видання The Guardian повідомило, що група українських військових завершила у Британії навчання на танках Challenger 2 та повернулася до України. У той же день Der Spiegel написав, що до України прибули 18 німецьких танків Leopard 2 із Німеччини.