23 вересня
Завантажити ще

Кабмін дав старт масовому виробництву безпілотників в Україні

Кабмін дав старт масовому виробництву безпілотників в Україні
Фото: t.me/Denys_Smyhal

Уряд ухвалив рішення, яке передбачає прискорення та розвиток виробництва українських дронів для подальшого постачання на фронт. Про це повідомив Міністр цифрової трансформації України Михайла Федорова в Telegram.

- Сьогодні уряд дав старт масовому виробництву дронів в Україні. Прийнято справді історичну постанову для перемоги, яка значно прискорить створення та постачання вітчизняних дронів на фронт, і головне створить умови для стрімкого розвитку українського мілтеку, - написав Федоров.

За його словами, сьогоднішнє рішення дозволить виробникам БПЛА активніше розвиватися, масштабуватися, реінвестувати прибуток, конкурувати з іноземними компаніями.

- Замість витрачання місяців на непотрібну паперову та бюрократичну роботу прискорений допуск БПЛА до експлуатації, їх закупівля та постачання на фронт. Важливо, що ухвала фундаментально змінює підхід до самого мілітек-бізнесу з боку держави. Раніше прибуток на іноземні комплектуючі був 1%, на власні товари та послуги - 30%. Таке регулювання стримувало розвиток українських виробників, стимулювало їх до переїзду за кордон чи маніпуляцій з документами, - наголосив міністр.

Як зазначив Федоров, це рішення було необхідним для стимуляції розвитку БПЛА в Україні та залучення більше компаній до виробництва, масштабування та підвищення рівня локалізації комплектуючих.

Новини по темі: дрон БПЛА