Завантажити ще

Зеленський: на Херсонщині понад 50 сіл майже повністю зруйновано окупантом

Зеленський: на Херсонщині понад 50 сіл майже повністю зруйновано окупантом

Війська Росії продовжують обстрілювати населені пункти в Херсонській області, внаслідок чого повністю зруйновано понад 50 міст та сіл. Про це повідомив президент Володимир Зеленський у вечірньому зверненні.

– На вільній території Херсонщини понад 50 сіл майже повністю зруйновано окупантом. Іноді понад 90% будівель у селах розбито. Але навіть у такі села люди повертаються, і це є доказом того, що життя все одно перемагає, - заявив Зеленський.

Як зазначив глава держави, 23 березня під російський обстріл потрапив Берислав Херсонської області. Ворожі снаряди потрапили по житлових будинках та музеях.

- Сьогодні російська армія знову била по Херсонщині, ударила по Бериславу - по місцевій адміністрації, по будинках, по музею... Навіть історичний музей у Бериславі для Росії - це чомусь загроза... Абсолютно божевільна держава, суто держава-терорист, яке ми знешкодимо, - наголосив Зеленський.

Частина Херсонщини була під тимчасовою окупацією російських військ. На початку листопада українські захисники увійшли до Херсона та низки населених пунктів поблизу міста. Російські солдати втекли на лівий берег Дніпра і завдають звідти ударів по деокупованих населених пунктах.