25 вересня
Завантажити ще

Зеленський про поїздку під Бахмут: Боляче дивитись на міста Донбасу, яким Росія принесла страждання

Зеленський про поїздку під Бахмут: Боляче дивитись на міста Донбасу, яким Росія принесла страждання
Фото: President.gov.ua

Президент Володимир Зеленський записав традиційне звернення до українців. У ньому він розповів про свою поїздку до Бахмутського району Донецької області, де проходять запеклі бої.

- Вручив державні нагороди, подякував нашим бійцям за хоробрість, за їх стійкість, за Україну, яку ми бережемо завдяки саме таким героям, завдяки кожному та кожній, хто бореться проти російського зла. Відвідав поранених воїнів. Побажав їм – і я впевнений, що побажав від імені всіх вас, усіх наших людей – якнайшвидшого одужання. Подякував лікарям, медичним сестрам, - сказав Зеленський.

Як зазначив глава держави, поїздка на схід України виявилася складною. Щогодини там лунали звуки сирени, а мирні міста перебувають під постійною загрозою обстрілу.

- Боляче дивитися на міста Донбасу, яким Росія принесла страшні страждання, руїни. Майже постійна, щогодинна сирена повітряної тривоги у Краматорську, постійна загроза обстрілів, постійна загроза життю... Там же, на Донбасі, на Харківщині, скрізь, куди прийшло російське зло, очевидно, що державу-терориста не можна зупинити нічим іншим, крім одного – нашої перемоги. І ми її забезпечимо – українську перемогу, – запевнив Зеленський.

За його словами, українські захисники дадуть гідну відповідь росіянам за кожен удар по наших містах, у тому числі - сьогоднішні атаки у Запоріжжі та Київщині. Глава держави наголосив, що РФ понесе за це як юридичну, так і військову відповідальність.