Завантажити ще

Зеленський неанонсовано приїхав до Харкова та вручив нагороду "Місто-герой"

Зеленський неанонсовано приїхав до Харкова та вручив нагороду
Фото: t.me/V_Zelenskiy_official

Президент Володимир Зеленський 22 березня прибув до Харкова, де передав міському голові Ігорю Терехову почесну нагороду "Місто-герой України". Про це глава держави написав у Telegram.

– передав Харківському міському голові Ігорю Терехову почесну нагороду "Місто-герой України". Завдяки мешканцям цього прекрасного міста він захищає нашу незалежність пліч-о-пліч з іншими містами нашої держави, - написав президент.

Крім того, за участю президента у Харкові провели нараду щодо ситуації в області: відновлення деокупованих територій, облаштування фортифікаційних споруд, відновлення інфраструктури та надання допомоги постраждалим.

Зеленський заслухав доповідь військового командування у зоні ОУВ "Харків". Також він обговорив із енергетиками питання забезпечення всіх населених пунктів Харківщини електроенергією. Глава держави також нагородив у Харкові захисників, які відзначились під час оборони області від окупантів.

22 березня Володимир Зеленський також відвідав на Донеччині передові позиції українських військових на Бахмутському напрямку, нагородив там героїв, які захищають Україну, а також відвідав поранених бійців. Під час робочої поїздки він провів координаційну нараду з питань соціально-економічної та актуальної ситуації з безпекою у регіоні.